7/24 WhatsApp Sipariş Hattı: 0850 441 49 49
 

Blog

Jel Mumlar Ve Nikah Şekerleri

Comments: 0 Times Read: 151

Beyaz kumlu jel mum ürünleri ilk seçenekleri oluşturuyor. Bunun yanı sıra çeşitli deniz kabukları ile süslenmiş ve alıcılar tarafından oldukça şık bulunan jel mum ürünleri de mevcuttur. İsteyenler beğendikleri ürünleri alışveriş listesine ekleyerek dakikalar içerisinde siparişlerini tamamlayabilir. Özel günleri çok daha özel kılan bu aksesuarları karşılaştırma listesine ekleyerek daha hesaplı bir şekilde satın almak da mümkün. Diğer çeşitleri arasında fuşya renkli ve fiyonklu modeller çok satanlar arasında yer alıyor. Ek olarak tamamen cam kalitesini yansıtan ve nazar boncuğu süslemeli olan modelleri de fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir.

Read more

Unutulmaz Hatıralar İçin Ahşap Mumluklar

Comments: 0 Times Read: 168

Doğal ve sağlıklıdırlar, bakteri üretmezler. İstenilen şekli alabilme kolaylığı sağlarlar. Sağlam ve dayanıklıdırlar, bu sayede ömür boyu kullanabilirsiniz. İstediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Read more

En Özel Hediyelikler

Comments: 0 Times Read: 152

En Özel Hediyelikler Özel anlarınız için konuklarınıza hediyeler vermek isteyebilirsiniz. Anınızı yıllar boyu hatırlatacak nikah şekeri seçimi misafirleriniz için belki de organizasyonların en önemli detayıdır. Bunun için aylarca araştırma yapabilirsiniz. Ama artık buna göre farklı düğün organizasyonlarına, düğünlerin tipine göre farklı seçeneklerde nikah şekeri sipariş edebilirsiniz.

Read more

Ahşap Mumluk Modellerinde Farklı Süslemeler

Comments: 0 Times Read: 138

Özel günleriniz için satışa sunulan nikah şekeri kategorisinde bulabileceğiniz ahşap mumluk modelleri en uygun fiyatla sitemizde yer almaktadır.

Read more

Kına Organizasyonu Malzemeleri

Comments: 0 Times Read: 148

Geleneksel törenlerimiz arasında özel bir yere sahip olan kına törenleri için gerekli olan malzemeler vardır. Bu malzemeler arasında ahşap mumluk ile jel mum çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca söz tepsisi ile nikah şekeri konseptlerinde de birbirinden ilginç fikirler yer almaktadır. Gelin hanım ve damat beyin isimlerinin bulunduğu nikah şekeri modellerini ise ayrıca seveceksiniz.

Read more
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 15 (3 Sayfa)